Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vitajte na našom e-shope :-)

Sme rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2019. Našou hlavnou činnosťou je montáž automatického zavlažovacieho systému v súkromných záhradách, vo verejných priestranstvách, v parkoch, na futbalových ihrískách a taktiež úprava terénu a pokládka trávneho koberca prípadne výsev trávneho osiva.

Aby sme mohli začať museli sme sa učiť. Veľa naštudovanej teórie nás dostalo do obrazu a prax nás posunula ešte ďalej. Montáž automatického zavlažovacieho systému či už na malých záhradách alebo na futbalových ihriskách je to čo sme potrebovali. Získavali sme skúsenosti naučili sme sa veľa nových vecí.

Preto rozširujeme svoju pôsobnosť a ponúkame možnosť nákupu na našom e-shope. V našom e-shope si viete objednať komplet celú automatickú závlahu pre vašu záhradu. Ak nám poskytnete všetky údaje, ktoré potrebujeme tak Vám vieme urobiť grafický návrh vašej závlahy spolu s rozpočtom, prípadne aj s montážou.

Zaoberáme sa taktiež úpravou terénu pred pokládkou alebo výsevom trávnika prípadne aj jeho položenie. Ak sa Vám pozdáva naša firma a viete si predstaviť takúto spoluprácu neváhajte nás kontaktovať na našom telefónnom čísle alebo mailom, ktoré sú uvedené na našej stránke.

Tešíme sa na Váš nákup,spoluprávu a na Vás.

S pozdravom tím AKM.

 

Informácie pre zákazníkov
Čím sa zaoberáme
  • Predaj produktov pre zavlažovacie systémy
  • Vypracovanie grafických návrhov pre zavlažovacie systémy
  • Montáž automatického zavlažovacieho systému
  • Terénne úpravy pred pokládkou trávnika
  • Pokládka trávneho koberca, prípadne výsev trávneho osiva.
  • Odborné poradenstvo
Kontakty
Logo
Bc.Zuzana Mráziková
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk